DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

10 fustanet që nuk dalin kurrë nga moda

Shpërndaje

Një fustan i zi është një domosdoshmëri absolute në garderobën tuaj si në dimër, po ashtu edhe në verë. Këtë sezon fustanet e zinj vijnë në shumë forma dhe stile të ndryshme çka do ua bëj sfiduese të zgjidhni modelin që pëlqeni më shumë.

Fustanet në ngjyrë të zezë janë idealët nëse jeni e ngarkuar me punë dhe nuk keni kohën e nevojshme që do të donit t’i kushtonit kujdesit për look-un tuaj. Ata janë idealë pikërisht për ato ditët tipike kur ju nuk ndiheni ‘e përsosur’.

‘’Vogue’’ në këtë galeri na sugjeron disa nga modelet më të bukura dhe më komode të këtij sezoni.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *