DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

9 ide çfarë të vishni këtë pranverë

Shpërndaje

Ky sezon është zhvendosur drejt ngjyrave të freskëta e të buta. Nuancat e ngjyrave pastel, rikthehen përsëri në mënyrë shumë popullore që prej viteve ‘80-të. Jeni ju që do të zgjidhni midis nuancave të ngjyrave pastel, veshjeve me ngjyra apo stilit të rënduar si një xhaketë lëkure apo xhinse të grisura. Në këtë artikull, do të gjeni 9 ide për veshjet tuaja dhe do të frymëzoheni duke i kombinuar ato me këto nuanca.

Nuancat e këtyre ngjyrave janë trendi i çdo pranvere, ndaj sigurohuni të ndiqni trendin e duhur për këtë sezon.

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *