DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Living

15 ide dekorimi pranverore për ta bërë shtëpinë tuaj po aq të gëzueshme sa vetë sezoni

Shpërndaje

Mënyra më e mirë për të filluar sezonin e pranverës është t’i jepni shtëpisë suaj një pamje të re, të freskët dhe që tregon se jemi pikërisht në stinën ku gjelbëron gjithçka.

Galeria e mëposhtme ju sjell disa ide fantastike të dekorimit të shtëpisë suaj. Sigurisht nuk po flasim për rinovime të mëdha shtëpish ose projekte që kërkojnë shumë kohë  për tu realizuar. Këto ide dekorimi janë me të vërtetë vetëm një ‘’justifikim’’ për t’i dhënë një pamje të re e harmonike dhomës suaj të ndenjes, kuzhinës, dhomës së ngrënies, dhomës së gjumit ose zyrës me thekse pastel dhe ngjyrat e gëzueshme të pranverës. Pavarësisht  nëse keni një stil mobilimi bashkëkohor, klasik apo tejet minimalist, kjo listë do ju jap dorën e duhur të frymëzimit që do të plotësojë e zbukurojë lehtësisht brendësinë tuaj aktuale.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *