DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

12 çanta të bardha të verës 2021 që i përshtaten çdo shije dhe stili

Shpërndaje

Çantat e bardha vijnë me prerje dhe dizajne te reja çdo pranverë / verë, por këtë sezon, modelet ne trend jane veçanërisht interesante.

Ndoshta kjo është arsyeja pse kjo tendencë filloi së pari tek yjet e famshem , si Beyonce, Rosie Huntington-Whiteley, u perhap ne mesin e influencarve te Instagramit për të arritur me pas tek te gjithe ne.

12 çanta të bardha të verës 2021 që i përshtaten çdo shije dhe stili 1Nga stilet e endura në forma simetrike, cantat e bardha padyshim që i përshtaten çdo shije dhe stili. Këtu janë disa nga të preferuarat tona :

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *