DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

12 çantat më të mira të udhëtimit për fundjavat tuaja

Shpërndaje

Me e madhe se një çantë dore, por më e vogël se një valixhe, me hapësirë të mjaftueshme  për dy veshje, disa palë këpucë dhe të gjithë regjimin tuaj të bukurisë.Një çantë e përshtatshme për fundjave është një blerje e zgjuar dhe e nevojshme.

Marie Claire në fotogalerinë më poshtë ju sjell disa nga modelet dhe çantat më të përshtatshme për tu veshur në fundjavë, duke marr parasysh stilin, komoditetin, hapësirën dhe qëndrueshmërinë e rripit (shumica kanë edhe një version supi dhe një dorezë). Ju veç mendoni për vendet ku ka më shumë gjasa të kaloni fundjavat tuaja. Nëse jeni sportiv dhe të tërhequr pas skijimit, ecjes ose kampingut, një çantë e papërshkueshme nga uji mund të jetë e duhura për ju. Por nëse jeni më shumë urbanë dhe të tërhequr pas mëngjesit të vonë,lëkura mund të jetë zgjedhja juaj perfekte.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *