DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

12 çizmet më të mira të sezonit të dimrit

Shpërndaje

Çizmet ( te shkurtra ose te gjata) do te vazhdojne te jene trend edhe per kete sezon vjeshtoro-dimeror.

Nëse i kombinoni me një fustan te gjate ose katercereksh, do ju bejne te dukeni elegante dhe e veshur bukur. Po ashtu edhe kombinimet me fustane apo funde te shkurter nuk mund te mungojne kurresesi kur behet fjale per cizmet e gjata. Nga takimet me miqte deri tek takimet e punes dhe biznesit , cizmet do te jene nje trend i sezonit dimeror qe mund ti vishni ne cdo orar te dites. Fotogaleria e meposhtme e Marie Claire ju sjell disa propozime mjaft interesante ne ngjyra dhe dizenjo.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *