DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

12 tendencat e çantave të dorës për pranverën 2022

Shpërndaje

Modelet e çantave pranverë-verë ’22 kanë thelbësore funksionalitetin, të përshtatshme për të mbajtur brenda saj çelësat, portofolin dhe telefonin tuaj. Filloni të blini tendencat kryesore të çantave për pranverën dhe kini parasysh këshillën kryesore të MarieClaire: mos iu largoni ngjyrave.

Ne e kemi parë trendin e çantave në formë kove gjatë viteve. Edhe këtë sezon stili i kovës do të mbretërojë sërish. Ato janë të punuara me lëkurë të lëmuar, me shkëlqim dhe janë të zbukuruara me detaje qepjeje me kontrast. Të tilla do ti gjeni tek Chloé, Tory Burch, Koleksioni Michael Kors etj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *