DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Flërtoi me të dashurën e tij/ Bezos ‘kërcënon’ DiCaprion (Video)

Shpërndaje

Pasi ‘’Variety’’ dhe media të tjera publikuan një video të shkurtër që tregonte multimiliarderin Jeff Bezos dhe të dashurën e tij, Lauren Sanchez, në Gala Art+Film LACMA në Los Angeles duke folur me DiCaprion , komentet se mes tyre pati një flërt ishin virale. Lauren Sanchez, shihet duke i dhënë aktorit një buzëqeshje të ngrohtë aktorit legjendar, gjë që duket se nuk i ka pëlqyer fare  Bezos.

Bezos shpërndau një ‘’Tweet’’ si përgjigje ndaj një videoje të shpërndarë nga mediat.

“Leo, eja këtu, dua të të tregoj diçka…” shkroi Bezos të hënën, krahas një imazhi të Bezos-it të përkulur mbi një tabelë që lexon, “RREZIK! Shkëmb i pjerrët. Rënie fatale”.

Flërtoi me të dashurën e tij/ Bezos ‘kërcënon’ DiCaprion (Video) 1Romanca mes Bezos dhe Sanchez po shkon më së mirë, sa së fundmi çifti bleu një shtëpi prej 78 milionë dollarësh në Hawaii dhe ka planifikuar të shpenzojë më shumë kohë dhe të ardhura në mbështetjen e komunitetit lokal.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *