DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

13 vite të martuar dhe 3 fëmijë, Beyonce dhe Jay-Z tregojnë si e festuan përvjetorin

Shpërndaje

Beyonce dhe Jay-Z janë një ndër çiftet më të dashura për publikun, me një lidhje të gjatë dhe të konsoliduar, fryt i së cilës janë tre fëmijët e tyre, Blue Ivy Carter, Rumi Carter dhe Sir Carter.

Së fundmi, ata kanë festuar 13 vjetorin e martesës së tyre. Këngëtarët kanë udhëtuar për në Las Vegas kaluar pak kohë së bashku.

Kujtojmë se Beyonce dhe Jay-Z janë shpallur nga revista “Forbes” si çifti i famshëm më i pasur në botë

Në vitin 2018, disa muaj pasi kishte sjellë në jetë dy fëmijët e saj, Beyoncé dhe  Jay-Z, lancuan albumin e tyre të përbashkët ‘Everything Is Love’, që pikërisht fliste për komunitetin afro-amerikan dhe pabarazitë e tyre në shoqëri.

Beyonce  dhe Jay-Z janë artistë multidimensionalë të cilët kanë arritur që përmes muzikës dhe artit, të kthehen në inspirim për shumë njerëz në botë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *