DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

14 ngjyrat më të bukura të flokëve për dimrin 2021-2022

Shpërndaje

Dimri është koha më e mirë për të ndërruar ngjyrën e flokëve. Në momentin e parë që ndryshon moti ju duhet të rifreskoni ngjyrën tuaj të flokëve dhe të provoni diçka të re. Dhe nuk janë vetëm ngjyrat klasike të errëta që janë të këshillueshme për dimrin. Të purpurtat e ndritshme, roza e theksuar apo edhe  bjondet e arta janë po ashtu një trend i sezonit.

Më poshtë gjeni ngjyrat e flokëve trendi për sezonin dimëror. Bëni pra një nder vetes dhe merrni një hov në këto trende të ngjyrave të flokëve para se miqtë tuaj ta bëjnë këtë :

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *