DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz Sport & Fitness

“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël” -Futbollisti i Kombëtares baba për herë të parë

Shpërndaje

Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora janë bërë prindër për herë të parë, teksa në jetë ka ardhur djali i tyre. Fëmija gëzon shëndet të plotë dhe çifti ka vendosur ta quajn Klevis.

Ka qenë vet futbollisti i Kombëtares,  ai që e ka dhënë lajmin e bukur me anë të një fotoje të postuar në Instagramin e tij ku prindërit e rinj bashkojnë duart me vogëlushin e tyre të porsalindur.

“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël” -Futbollisti i Kombëtares baba për herë të parë 1“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan futbollisti në foto.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *