DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

15 fustanet dimërore më ‘in’ të përshtatshme edhe për festa

Shpërndaje

Është koha për t’i dhënë dollapit tuaj një frymë të re. Sezoni i festave mund të duket pak më ndryshe këtë vit, por kjo nuk do të thotë se zgjedhjet tona të modës duhet të jenë të kufizuara. Dimri është gjithashtu një kohë e shkëlqyeshme për të provuar një stil të ri sa i takon fustaneve, sepse ka shumë opsione të bukura (dhe të ngrohta) për të zgjedhur, duke përfshirë një numër fustanesh të trashë të ngjashme me triko deri tek disa alternativa më të holla me shirita.

Edhe nëse keni një buxhet jo shumë të bollshëm këtë dimër, redaktorët e modës ‘Marie Claire’ ju sugjerojnë fustanet më të mira dhe më të përballueshme për t’i blerë gjatë gjithë dimrit. Nga pamjet e festave deri te veshjet e përditshme të rastësishme, tani është momenti për të zgjedhur fustanet më të mira të dimrit që dëshironi të shtoni në garderobën tuaj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *