DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

15 trendet e syzeve për këtë verë (FOTO)

Shpërndaje

Para se të filloni të kërkoni syzet tuaja të diellit, është një ide e mirë të përcaktoni stilin e duhur që i shkon fytyrës suaj. Por, pa marrë parasysh se çfarë po kërkoni këtë sezon – nga stilet e drejtuara nga trendet apo ato të frymëzuara nga syzet e skive deri tek nuancat klasike si Ray-Bans – markat tuaja të preferuara kanë sjellë risi për këtë sezon.

Marie Claire sjell sugjerimet e kësaj vere në fotogalerinë e mëposhtme.  Ju mund ti keni parë ato në sfilatat e modës apo si aksesorë shumë i rëndësishëm në fotografitë e blogereve dhe influencueseve të njohura.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *