DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Brenda familjes së Sylvester Stallone , ja si i kalojnë ditët e karantinës

Shpërndaje

Ylli i kinematografisë botërore Sylvester Stallone së bashku me  bashkëshorten dhe vajzat Sistine, Sophia dhe Scarlet kanë vendosur që gjatë karantinës të vishen nën petkun e personave të show-t ‘’Tiger King’’. Stallone ka postuar një video në profilin e tij Instagram në të cilën ai dhe familja e tij vënë në skenë një pjesë të vogël të filmit.

Famlija Stallone duket se janë fansa të mëdhenj të ‘Tiger King’, teksa të gjithë pjesëtarët e familjes shfaqen në video si përsonazhe të filmit të famshëm dhe ata duken se po argetohen pa masë.

Brenda familjes së Sylvester Stallone , ja si i kalojnë ditët e karantinës 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *