DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion Showbiz

Çifti Beckham blejnë shtëpi 24 milionë dollarë në Majemi

Shpërndaje

Çifti i njohur i showbizit David dhe Victoria Beckham kanë blerë një shtëpi tepër luksoze në Majemi.

Sipas medieve britanike shtëpia e re i kushtoi çiftit 24 milionë dollarë dhe i bashkohet pronave dhe pasurisë së familjes së famshme.

Shtëpia ka 5 dhoma gjumi, 7 banjo dhe një dhomë ndenjeje me një pamje mahnitëse. Gjithashtu përfshin brenda saj ndër të tjera një pishinë dhe një pistë helikopteri.

Ndërtesa ku ndodhet shtëpia e re është një nga më luksozet në Majemi dhe fqinjët e Beckham janë disa nga majatët më të mëdhenj në industrinë e futbollit dhe televizionit.

Çifti Beckham blejnë shtëpi 24 milionë dollarë në Majemi 1

Çifti Beckham blejnë shtëpi 24 milionë dollarë në Majemi 2

Çifti Beckham blejnë shtëpi 24 milionë dollarë në Majemi 3

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *