DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Karantina ‘’zgjon’’ pasionet e VIP-ave/Sharon Stone tani edhe piktore

Shpërndaje

Të qëndruarit në shtëpi si kurrë ndonjëherë , duket se ka zgjuar edhe tek VIP-at disa pasione të cilat për shkak të rutinës së përditshme ishin ‘’neglizhuar’’.

E njëjta situatë ka ndodhur për divën botërore Sharon Stone. “Sapo mbarova pikturën time të parë”, shkroi  diva e ”Basic Instinct” në rrjetet sociale, teksa postoi një video para një telajoje mbi të cilën është vendosur kryevepra e saj e parë: një trëndafil ku petalet ndjekin njëra-tjetrin në një mijë nuanca rozë.

Karantina ‘’zgjon’’ pasionet e VIP-ave/Sharon Stone tani edhe piktore 1Tre javë më parë me këshillën e miqve Stone u vetëkarantinua, e tashmë ajo i ndan mesazhet me fansat dhe dashamirësit nëpërmjet Instagramit.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *