DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Muajt e pritjes së ëmbël/ Katy Perry zbulon gjininë e fëmijës

Shpërndaje

Katy Perry dhe Orlando Bloom janë duke përjetuar një histori shumë të bukur dashurie. Vetëm pak kohë më parë këngëtarja zbuloi se ishte në pritjen e ëmbël.

Dhe tani Katy nëpërmjet një postimi ka treguar edhe gjininë e fëmijës . “Është vajzë”- shkroi ajo, ndërsa postimin e shoqëroi me dy ‘’emoji ‘’ zemre.

Muajt e pritjes së ëmbël/ Katy Perry zbulon gjininë e fëmijës 1Në një koncert në Melbourne muajin e kaluar, Katy tha se shpresonte të bëhej me vajzë dhe dëshira e saj u plotësua.

Katy dhe Orlando do martoheshin këtë vit në Karaibe , por situata e pandemisë botërore të koronavirusit duket se ua prishi planet.

Muajt e pritjes së ëmbël/ Katy Perry zbulon gjininë e fëmijës 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *