DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dasma e shumëpritur/ Koronavirusi ndryshon planet e Jennifer Lopez

Shpërndaje

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po jetojnë një histori të bukur dashurie. Çifti kishte planifikuar të martohej këtë verë, por duket se pandemia globale e koronavirusit i ka cenuar disi këto plane. Ka qenë vetë ylli i showbizit që e ka lajmëruar një ndryshim të tillë në një intervistë për ‘’The Ellen Show ‘’.

“Ndikoi paksa, kështu që do shohim çfarë ndodh tani. Sinqerisht, unë me të vërtetë nuk e di se çfarë do të ndodhë tani, për sa i përket datave apo diçkaje të tillë,”– u shpreh Lopez , ndërsa shtoi se duhet të presin sesi situata do të jetë në muajt e ardhshëm e më pas mund të ketë një datë dhe plan konkret mbi dasmën e shumëpritur.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *