DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa për ‘’The New York Times’’ : Prindërit e mi sakrifikuan shumë, punoja në restorant

Shpërndaje

Në një intervistë së fundmi  për ‘’The New York Times’’ këngëtarja me famë botërore Dua Lipa  ka folur për albumin e saj të ri “Future Nostalgia”, të cilin e publikoi vetëm pak javë më parë, por edhe për jetën private dhe rrugëtimin e vështirë që ka bërë për të arritur suksesin që ka sot.

“Prindërit e mi sakrifikuan shumë dhe më bënin të ndjehesha sikur nuk më mungonte asgjë”, tha ajo për ‘’The New York Times’’.

Dua ka treguar edhe se përpara se të bëhej e famshme, iu desh për shumë kohë të punonte në një restorant në Londër, për të fituar të ardhura shtesë; punë të cilën ajo nuk e la, deri ditën që nënshkroi marrëveshjen e saj me labelin ‘Warner Bros’ në moshën 17-vjeçare

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *