DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Star Fashion

Vera po afron/ Frymëzohuni me koleksionet unike të Dolce & Gabbana

Shpërndaje

Të bëra nga materialet e pëlhurave të lehta, pamjet e frymëzuara nga xhungla na çojnë larg në tokat  e ngrohta dhe shkretëtirë. Kombinuar me bizhuteri të këndshme , me sandale dhe çanta në të njëjtin stil, këto veshje duket se janë perfekte për netët e gjata të  verës që po vjen. Printime tropikale dhe të guximshme me një prekje e frymëzim të viteve 50’.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *