DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pak frymëzim në karantinë/ Johnny Depp publikon versionin e këngës që flet për izolimin

Shpërndaje

Aktori Johnny Depp dhe kitaristi Jeff Beck kanë risjell një version të ri të këngës së John Lennonit, “Isolation”.

Edhe pse për herë të parë e kishin interpretuar drejtpërdrejt në shtator të vitit të kaluar, ata kanë vendosur ta publikojnë tani, pasi kënga ka mesazhe të forta për situatën në të cilën ndodhet bota tani, për shkak të koronavirusit.

“Në fakt, këngën nuk kishim planifikuar ta publikonim tani, por mendojmë se është e përshtatshme me kohën e vështirë dhe izolimin e vërtetë, në të cilin ndodhen njerëzit në të gjithë botën”.- ka thëne Depp.

Johnny Depp është shprehur se tani ka vendosur të realizojë materiale muzikore dhe më në fund i është bashkuar rrjetit social Instagram, për të qenë pranë fansave.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *