DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U prek nga Koronavirusi/ Tom Hanks tregon për simptomat që përjetoi

Shpërndaje

Aktori Tom Hanks përmes një interviste ka treguar rreth simptomave dhe asaj çka përjetoi ndërsa ishte bartës i COVID-19. Ai ka treguar se simptomat e koronavirusit përfshijnë dhimbje trupi dhe lodhje. 63-vjeçari tha se ishte aq i dobët sa që mezi mund të bënte stërvitje 30 minutëshe, por pranon se gruaja e tij Rita Wilson ishte edhe më keq, me ethe dhe të dridhura. “Unë thjesht u përpoqa të bëja lëvizje themelore dhe ushtrime në dysheme dhe nuk munda t’i bëja as gjysmën e tyre”, tha ai për ‘’The National Defense Radio Show.’’

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *