DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në moshën 70-vjeçare Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Shpërndaje

Aktori i njohur Richard Gere është bërë për herë të dytë baba në moshën 70-vjeçare.

Sipas revistës spanjolle,’’Hola!,’’ dyshja janë prindër të një djali dhe po i shijojnë momentet e para të ëmbla me të porsalindurin në një fermë në periferi në New York-ut.

Lajmi që Richard dhe Alejandra ishin në pritje të fëmijës së dytë u njoftua për herë të parë në nëntor, por çifti nuk e konfirmuan kurrë zyrtarisht lajmin.

Gere dhe Alejandra Silva, 37-vjeçare, u martuan në prill të vitit 2018. Alejandra dhe Richard, të cilët u takuan në vitin 2014 në një hotel luksoz, mirëpritën djalin e parë Aleksandër në shkurt të 2019-ës.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *