DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

John Legend hap portofolin / Fotografohet duke ndihmuar të pastrehët me para kesh

Shpërndaje

Këngëtari John Legend ka zgjedhur një mënyrë të pazakontë për të ndihmuar sadopak të pastrehët dhe njerëzit në nevojë në rrugët e Los Angeles. Sipas ‘’ Daily Mail’’, autori i hitit ‘’All of Me’’ është fotografuar ndërsa shpërndante para në rrugët e Hollywoodit në Los Angeles.

Ai është parë duke i dhënë 10 dollarë një burri të pastrehë ndërsa ka bërë një pushim nga vetizolimi, duke shëtitur nëpër qytet. John dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen janë duke u izoluar në shtëpinë e re në Los Angeles të Kalifornisë

Legend ishte edhe pjesë e koncerit virtual “One World: Together At Home”, disa ditë më parë.

John Legend hap portofolin / Fotografohet duke ndihmuar të pastrehët me para kesh 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *