DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kryeministri britanik, Boris Johnson sërish baba

Shpërndaje

Kryeministri britanik, Boris Johnson dhe e fejuara e tij 32-vjeccarja  Carrie Symonds njoftuan sot lindjen e djalit të tyre. Sipas zëdhënësit të kryeministrisë, fëmija lindi në një spital në Londër dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

55-vjeçari Johnson ka katër fëmijë nga martesa e tij e dytë.

Boris, cili u prek nga COVID-19 ,mori drejtimin e qeverisë pas një periudhe pushimi.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *