DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Paris Hilton dhe Carter Reum zyrtarizojnë lidhjen e tyre të dashurisë

Shpërndaje

Paris Hilton dhe Carter Reum, kanë festuar 1- vjetorin e tyre të parë si çift.

Ka qenë vetë Paris që ka shpërndarë një foto të çiftit në rrjetet sociale, duke e konfirmuar dhe zyrtarizuar kështu lidhjen,  teksa ka bërë edhe një dedikim emocional :

“Gëzuar përvjetorin dashuria ime. Gjëja ime e preferuar është të bëj kujtime me ty. Puthjet e tua janë magjike. Më pëlqen të jem e jotja dhe ti të jesh i imi”, – ka shkruar ajo.

Dyshja e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre jashtë rrjeteve sociale, megjithatë ata u shfaqën në publik bashkërisht gjatë ndarjes së çmimeve ‘’Golden Globe’’.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *