DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Prindër për herë të parë/ Klea Huta dhe Elgit Doda tregojnë gjininë e fëmijës

Shpërndaje

Klea Huta dhe Elgit Doda së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ndërsa është në momentet e fundit të shtatzënisë, Klea ka ndarë me publikun lajmin se ajo dhe Elgiti do të bëhen prindër të një djali.

“Një goxha djalë”– shkruan moderatorja në fund të videos.

Klea ka ndarë me ndjekësit e saj me anë të postime në rrjetet sociale momente nga shtatzënia e saj.

Prindër për herë të parë/ Klea Huta dhe Elgit Doda tregojnë gjininë e fëmijës 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *