DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dokumentari për Princeshën Diana zëmëron familjen mbretërore

Shpërndaje

Një dokumentar i ri për Princeshën Diana i quajtur ‘Being Me: Diana’, i cili pretendon se ajo ka tentuar katër herë të vriste veten, duket se ka zgjuar një zemërim të madh tek familja mbretërore.

Sipas ‘’The Sun‘’  gjatë dokumentarit  i cili pretendon të hedhë dritë mbi betejën me shëndetin mendor që ajo përjetoi, do të jenë të përfshira pamje të papublikuara ndonjëherë nga fjalimet e Dianës, si edhe intervista me njerëz që ishin pranë saj, të cilat do hedhin dritë mbi vuajtjet e saj nga çrregullimet e të ngrënit deri tek martesa e palumtur me Princin Charles dhe fëmijëria e dhimbshme. “William dhe Harry do mërziten dhe zemërohen shumë,”– tha një burim për ‘’The Sun’’. ‘Being Me: Diana’ është prodhuar nga kompania TV DSP dhe pritet të jepet në Netflix.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *