DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health Showbiz

Adrola Dushi zgjidhet imazh i markës së famshme të produkteve kozmetike

Shpërndaje

Adrola Dushi është cilësuar gjithmonë si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Modelja e njohur vazhdon të korre sukses në karrierën e saj, teksa së fundmi është përzgjedhur të jetë imazhi i ri i markës së famshme kozmetike “MAC”, e njohur në gjithë botën për produktet e bukurisë dhe kujdesit. Ky është një hap i rëndësishëm në karrierën e bukuroshes Dushi e cila prej pak vitesh e zhvendosur në SHBA.

Ka qenë ajo vet që e ka dhënë lajmin nëpërmjet llogarisë së saj Instagram, duke marre shumë urime dhe mesazhe dashamirësie nga miqtë dhe fansat.

Adrola Dushi zgjidhet imazh i markës së famshme të produkteve kozmetike 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *