DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa ndërmerr hapin e rëndësishëm për të shtuar pasurinë e saj prej miliona paundësh

Shpërndaje

Dua Lipa  ka ndërmarr një hap të rëndësishëm për rritjen e pasurisë së saj. Këngëtarja ka kryer aplikimin  për ta kthyer emrin e saj në një markë në të gjithë globin dhe në këtë mënyrë të mund të fitojë para nga fama.

Dua ka regjistruar qindra artikuj nën emrin e saj duke përfshirë bluza, produkte kozmetike, lojëra kompjuterike, libra, bizhuteri dhe madje orendi  kuzhine.

Sipas ‘’The Sun’’, avokatët e këngëtares kanë aplikuar për të mbrojtur emrin e saj në Amerikë, Kanada, Evropë, Australi, Izrael, dhe Lindjen e Largët. Pasuria aktuale e këngëtares llogaritet  në vlerën e 24.7 milion paund.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *