DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj japin lajmin e ëmbël: Së shpejti prindër

Shpërndaje

Një nga figurat më të dashura të ekranit, moderatorja e njohur Arbana Osmani përmes rrjeteve sociale ka ndarë një lajm të gëzueshëm me publikun dhe ndjekësit. Ajo ka njoftuar se është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Arbana prej kohësh po përjeton një histori të bukur dashurie me regjisorin e talentuar Eduart Grishaj.

Ajo ditën e sotme feston ditëlindjen e 37-të, ndërsa në po të njëjtën ditë ka ditëlindjen edhe  partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj.

“Urime ditëlindjen për shpirtin tim binjak, shokun tim më të mirë, njeriun që ka zemrën time, i cili së shpejti do bëhet baba. Të dua”, ka shkruar në diçiturën që shoqëron foton Osmani.

 

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj japin lajmin e ëmbël: Së shpejti prindër 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *