DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

U prek nga koronavirusi/ Idris Elba fotografohet duke shëtitur në Londër

Shpërndaje

Idris Elba duket se është në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe është rikuperuar plotësisht, pas prekjes nga koronavirusi. 47-vjeçari, së bashku me gruan e tij Sabrina, rezultuan  pozitiv me COVID-19 në muajin mars.

Aktori i njohur është fotografuar duke shëtitur në Londër  sot raporton ‘’Daily Mail’’. Ai dhe gruaja e tij Sabrina u kthyen nga izolimi në New Mexico muajin e kaluar.

Idris dhe Sabrina ishin ndër të parët emra të famshëm që rezultuan pozitiv me COVID-19.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *