DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Keeping Up with the Kardashians” do të nis transmetimet në Netflix

Shpërndaje

‘’Netflix ‘’ ka njoftuar se do të publikojë dy sezonet e para të “Keeping Up with the Kardashians” më 1 qershor, duke na kthyer përsëri në ditët e para të Kim, Khloe, Kourtney dhe Kris.

Seriali filloi të transmetohej në vitin e largët 2007 dhe që atëherë ka pasur shumë popullaritet, duke u dhënë shumë famë e të ardhurave edhe personazheve kryesore të tij.

Përgjatë 18 sezoneve, ky serial është kritikuar vazhdimisht për shfaqjet e sajuara, megjithatë vazhdon të ndiqet shumë e të jetë në ‘’top list’’.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *