DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Arilena Ara publikon klipin e ‘’Eurovision 2020’’ (Video)

Shpërndaje

Pas koncertit  recital në sheshin “Nëna Terezë” të titulluar “Sounds of Silence” pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Arilena Ara ka publikuar videoklipin e “Fall From The Sky”, kënga e cila do të ishte përfaqësuese e Shqipërisë në ‘’Eurovision 2020’’.

Tekstin e ka shkruar vet artistja në bashkëpunim me Michael Blue, Robert Stevenson, Sam Schummer, kurse për kompozimin është përkujdesur Darko Dimitrov dhe Lazar Cvetkoski.

‘’Eurovision 2020’’ ishte ndër eventet e anulluar për shkak të pandemisë së COVID-19.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *