DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion Lifestyle

Brenda garderobës së Kylie Jenner, koleksionet e këpucëve e çantave të shtrenjta

Shpërndaje

Bukuroshja Kylie Jenner është duke e kaluar periudhën e  vetë-izolimit, në rezidencën e saj luksoze në vlerë 56.6 milionë dollarë në Los Angeles.

Së fundmi Kylie publikoi në Instagram një fotografi të dollapit të saj të këpucëve dhe çantave, ku nuk mungojnë çantat e brandeve të njohura, përfshirë “Hermes”, “Louis Vuitton”, ‘’Chanel’’ etj.

Kylie është ndër blogeret me më së shumti ndikim në këtë rrjet social ‘’Instagram’’ me rreth 175 milionë ndjekës.

Jenner edhe këtë vit kryesonte listën e ‘’Forbes’’ si miliarderja më e re në botë.

Brenda garderobës së Kylie Jenner, koleksionet e këpucëve e çantave të shtrenjta 1 Brenda garderobës së Kylie Jenner, koleksionet e këpucëve e çantave të shtrenjta 2

 

 

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *