DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bebe Rexha hap dyert e shtëpisë për ‘’Vogue’’ , jetesa luksoze dhe pasioni për gatimet tradicionale shqiptare

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka treguar  në një  intervistë ndryshe për revistën ‘’Vogue’’ mënyrën se si ajo është duke e kaluar një ditë të zakonshme gjatë kësaj pandemie.

“Këto nuk janë kohë normale, por ne nuk mund t’i lejojmë vetes të rrëzohemi poshtë në vrimën e errët”, thotë Beba, teksa mirëpret “Vogue” brenda shtëpisë së saj luksoze në Los Angeles.

Gatimi i pjatave të saj të preferuara shqiptare me vëllain e saj Florentin dhe kujdesi ndaj qenit, duket se kanë qenë rutina e saj gjatë karantinës.

Më tej Bebe tregon se kjo kohë i ka shërbyer që të jetë më pranë familjes dhe njerëzve të saj të dashur.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *