DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Olta Gixhari në pritjen e ëmbël, jep lajmin e bukur nga Spanja

Shpërndaje

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, përmes një fotografie në rrjetin social ‘’Instagram’’ ka dhënë lajmin e bukur se së shpejt do të bëhet nënë.

Olta është shfaqur e përqafuar me të dashurin e saj në një nga plazhet e Spanjës, aty ku edhe po kalojnë karantinimin, teksa në përshkrimin e fotos shkruan: “Nënë dhe baba”, duke lënë të nënkuptohet se ata do bëhen prindër së shpejti.

 

 

View this post on Instagram

 

Mom and Dad ❤️❤️❤️

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *