DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Joaquin Phoenix dhe partnerja e tij Rooney Mara në pritje të fëmijës së parë

Shpërndaje

Rooney Mara dhe Joaquin Phoenix janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku shkruajnë tabloidet amerikane.

Çifti , i cili ka preferuar ta kalojë periudhën e vetëkarantinimin në shtëpinë e tyre në Los Angeles , ka zgjedhur të heshtë përballë këtij lajmi dhe interesit të gazetarëve për të ditur detaje.

Aktorja, 35-vjeçe, besohet të jetë në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Mara dhe Joaquin janë fejuar korrikun e vitit të kaluar dhe lajmet u konfirmuan në atë kohë nga ‘’US Weekly’’. Çifti ka luajtur disa role së bashku si në filmin ‘’Her’’ apo edhe “Mary Magdalene”.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *