DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jennifer Aniston mban ende në gisht unazën e fejesës që i dha Brad Pitt?

Shpërndaje

Mediat shkruajnë se Jennifer Aniston mban ende në gisht unazën e fejesës që i dha Brad Pitt kur u fejuan në vitin 1999. Një unazë e cila kushtonte  500.000 dollarëshe .

Lajmet vijnë mes thashethemeve se Jennifer dhe Brad janë pajtuar me njëri-tjetrin gati 15 vite pas divorcit të tyre të bujshëm.

Në fotot e publikuara nga mediat, Aniston mbante një unazë që ngjasonte me atë që aktori i dha më shumë se 20 vite më parë kur ata celebruan dashurinë e tyre.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *