DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

Del në shitje shtëpia ku kalonte pushimet ish-Zonja e Parë e SHBA-së

Shpërndaje

Shtëpia ku Jackie Kennedy kaloi pushimet e saj të fëmijërisë ka dale në shitje për 7,5 milion dollarë.

Vila në Hamptons, në shtetin e Nju Jorkut, daton të jetë ndërtuar nga fundi i shekullit të XX dhe i përkiste gjyshit të ish- zonjës së parë.

Deri në vitin 1925, para se të lindte Jackie, gjyshërit e saj ishin zhvendosur në një pronë më të madhe, gjithashtu në East Hampton.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *