DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Aktori i njohur tregon arsyen pse bashkëshortja ia fali tradhtinë

Shpërndaje

Aktori dhe komediani i njohur Kevin Hart ka folur hapur në emisionin ‘’The School of Greatness’’ lidhur me jetën e tij personale dhe faktin sesi bashkëshortja nuk e braktisi pas skandalit të tradhtisë.

Komiku i famshëm hollivdian ka kujtuar sesi u mbushën titujt e faqeve rozë në dhjetor të vitit 2017 kur ai pranoi se e kishte tradhtuar bashkëshorten gjatë kohës që ajo ishte shtatzënë.

“Ajo doli në një përfundim të mrekullueshëm: ‘Më pëlqen fakti se kemi një familje, se kemi një shtëpi dhe më pëlqen fakti se tash kemi një detyrë për të bërë; që të bëhemi më të mirë. Këtë ma ke borxh. Më detyrohesh që të bëhesh më i mirë’”.

“Nuk ishte aspak e lehtë, por ishte qëndrimi i saj që të mos e linim atë që thoshin të tjerët që të ndikonte brenda nesh dhe ia jap meritat asaj për këtë qëndrim”, ka deklaruar Hart.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *