DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Olta Boka në pritje të fëmijës së saj të parë me djalin e ish-deputetit

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Olta Boka duket se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Olta prej kohësh është në lidhje me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, Iv Rrokaj ndërsa gjithmonë ka qenë e rezervuar për të folur për historinë e saj të dashurisë në ekran.

Olta ende nuk ka reaguar në lidhje me këtë lajm dhe nuk dihet nëse ajo do e bëj këtë, duke qenë se gjithmonë ka preferuar të ruajë një profil të ulët publik të jetës së saj private.

Ende nuk dihet se në çfarë muaji është këngëtarja, ndaj do të na duhet të presim deri sa Olta të jetë gati për ta ndarë lajmin me fansat e dashamirësit.

Olta Boka në pritje të fëmijës së saj të parë me djalin e ish-deputetit 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *