DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Showbiz

Brad Pitt dhe Angelina Jolie shuajnë tensionet/ Bashkojnë forcat për ti organizuar ditëlindjen djalit të tyre

Shpërndaje

Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë bashkuar forcat për ti organizuar një festë e ditëlindje shumë të veçantë djalit të tyre Shiloh, duke i lenë kështu pas krahëve thashethemet për armiqësi e zënka tw vazhdueshme mes tyre.

Brad është munduar të organizoj një festë të vërtetë, me dhurata e surpriza, ku ka gatuar pjatën e preferuar të fëmijëve dhe ka shpenzuar një kohë cilësore me ta.

Një burim i tha The Sun: “Brad me të vërtetë dëshironte ta bënte të veçantë ditën e Shiloh dhe e kishte planifikuar atë prej kohësh.’’

Ky është takimi i parë i tij me fëmijët pas periudhës së karantinës. Fëmijët dhe Jolie e kaluan karantinën në L.A. në shtëpinë e tyre 25 milionë dollarë , pak minuta larg asaj të Brad.

Burimet po ashtu pohuan se ish-çifti, të cilët ishin të martuar për më shumë se 10 vjet, janë duke u mirëkuptuar pas një beteje të çrregullt për kujdestarinë e fëmijëve.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *