DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pak javë përpara lindjes, Katy Perry shfaqet me barkun e rrumbullakosur duke kënduar

Shpërndaje

 

Këngëtarja e njohur, Katy Perry, po përjeton momentet e bukura të shtatzënisë. Këngëtarja e cila vetëm pak kohë më parë e beri publike lajmin e shtatzënisë është në javët e fundit para se të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

35-vjeçarja është në pritje të ëmbël së bashku me të fejuarin e saj Orlando Bloom.

Pak javë përpara lindjes, Katy Perry shfaqet me barkun e rrumbullakosur duke kënduar 1Katy mori pjesë në një koncert virtual përmes platformës YouTube, që ishte organizuar për të festuar diplomimin e studentëve në vitin 2020.

Ajo performoi këngën e saj të fundit “Daisy”, por më shumë sesa kënga, ishte barku i rrumbullakosur ai që ra në sy.

Perry nuk nguroi edhe të jepte edhe një mesazh frymëzues për studentët që ndoqën performancën e saj duke thënë:

“Ju jeni e ardhmja, dhe e di që ju do të përdorni gjithçka që keni mësuar për ta bërë botën një vend më të mirë”.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *