DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ditëlindja e 43-të e Kanye West, Kim me urim të përzemërt për bashkëshortin

Shpërndaje

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Kim Kardashian West ka uruar bashkëshortin Kanye West, në ditëlindjen e tij të 43-të.

Kim  postoi disa fotografi të Kanye në Instagram duke shkruar: “Urime ditëlindjen për mbretin tim”.

Çifti i cili ka rreth 6 vjet të martuar janë duke shijuar dashurinë e tyre si ditën e parë. Kim e ka falënderuar bashkëshortin për kujdesin, besnikërinë dhe dashurinë e pakushtëzuar.

Kim, 39-vjeçare, dhe Kanye janë prindër të katër fëmijëve; North, e cila mbush shtatë vjeç këtë muaj, Chicago, dy vjeçe Psalm, 13 muajsh dhe Saint 4 vjeç.

 

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday to my King

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *