DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kylie Jenner dhe 2-vjeçarja Storm pozojnë për revistën ‘Vogue’ të Çekosllovakisë

Shpërndaje

Kylie Jenner ka pozuar për herë të parë  në kopertinën e revistës prestigjioze ‘Vogue’ të Çekosllovakisë këtë muaj.

Kjo është një kopertinë paksa ndryshe e Kylie e cila ka pozuar së bashku me vajzën e saj Storm.

Foto e yllit të showbziit dhe vogëlushes 2-vjeçare Storm, u realizuan në shtëpinë e Kylie 36.5 milionë dollarëshe në Holmby Hills, Los Angeles.

Kylie, 22-vjeçare, ka rrëmbyer vëmendje të madhe me paraqitjen e saj të thjeshtë, ndërsa ka zgjedhur një buzëkuq rozë dhe flokë të lëshuara. Ajo shfaqet tejet e lumtur pranë Storm duke ia mbajtur flokët me njërën dorë.

 

Kylie Jenner dhe 2-vjeçarja Storm pozojnë për revistën ‘Vogue’ të Çekosllovakisë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *