DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Akuzat për ngacmim sek*ual/ Justin Bieber thyen heshtjen

Shpërndaje

Këngëtari i njohur Justin Bieber ka mohuar kategorikisht akuzat e bëra  gjatë fundjavës nga dy vajza për ngacmim seksual.

Vetë Bieber tha se këto janë akuza të rëndomta që vijnë nga vajza që duan të bëhen të njohura për pak orë përmes  krijimit dhe sajimit të situatave të tilla. Së shpejti, tha 26-vjeçari, do t’ju paraqis prova që tregojnë se nuk kam qenë fare në Teksas në atë datë.

Të shtunën në mbrëmje një vajzë me emrin Danielle tha përmes një statusi në ‘Twitter’ se këngëtari e ka sulmuar seksualisht më 9 mars të vitit 2014 në hotelin “4 seasons” në Austin, Teksas, pasi ky i fundit kishte marrë pjesë në festivalin Southwest.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *