DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion New Trends

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator

Shpërndaje

Nëse këpucët e sandalet janë pasioni juaj, propozimet e verës 2020 do të jenë dashuri me shikim të parë për ju.Moda e këtij viti nuk përfshin vetëm trendet e reja, por dhe modelet e vjetshme të sjella në versione të ndryshme. Sandalet e pasqyruara në fotogalerinë e mëposhtme kënaqin çdo shije dhe i përshtaten çdo stili. Me takë të ulët apo të lartë, kamoshi apo lëkurë, stiletto apo ortopedike, zgjidhni modelin tuaj të ëndrrave. Ajo çka stilistët ndërkombëtarë shohin ende si trend sa u takon sandaleve janë ato me takë të ulët.Këtë vit sandalet përveç faktit që janë sport-moderne, janë edhe shumë komode, janë praktike dhe i japin gjatësi trupit, i japin femrës një imazh tërheqës, por edhe sportive.

 

 

 

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 11

Sophia
Ade Samuel
adesamuel.com

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 12

Beaded Rope Sandals
& Other Stories
stories.com

 

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 13

Fragolina Sandals
Aquazzura
shopbop.com

 

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 14

Mules
Chanel
chanel.com

 

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 15

Strappy Lace-Up Sandals
J.Crew
jcrew.com

 

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 16

Alcyone
ancient-greek-sandals.com

 

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 17

Loft Naked Sandals
Steve Madden
macys.com

 

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 18

Platform Sandals
H&M
hm.com

 

Rikthimi i modës për sandalet, nga taka e ulët tek stili gladiator 19

Resin and leather sandals
Alexander McQueen
net-a-porter.com

 

Burimi : Elle Magazine

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *