DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl festojnë 2-vjetorin e martesës, ja ku zgjedhin të pushojnë

Shpërndaje

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl kanë celebruar 2-vjetorin e lidhjes në martesë. Përmes postimeve në rrjetet sociale, Afërdita tregoi se ka shkuar në po të njëjtin vend për të festuar këtë përvjetor.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl festojnë 2-vjetorin e martesës, ja ku zgjedhin të pushojnë 1“Ne jemi martuar në këtë hotel para dy viteve, kështu që ne erdhëm të festojmë përvjetorin këtu”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e një postimi të ndarë në mediat sociale. Çifti e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni luksoze e përrallore në Miami të Floridas.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *