DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Julia Roberts dhe Daniel Moder celebrojnë 18 vite martesë

Shpërndaje

Si rrallë ndonjëherë Julia Roberts ndau një postim me fansat në rrjetet sociale për të celebruar përvjetorin e 18-të të martesës.

“18 vite”, ka qenë përshkrimi i fotografisë së ndarë me 8.9 milionë ndjekësit e saj, ku nuk kanë munguar urimet dhe komentet dashamirëse nga fansat.

Julia Roberts dhe Daniel Moder janë të martuar që nga viti 2002 pas takimit të tyre të parë në xhirimet e “The Mexican” në vitet 2000. Ata janë prindër të tre fëmijëve : Binjakët Phinnaeus dhe Hazel, 15-vjeçar, dhe Henry 13-vjeçar.

Ylli i “Pretty Woman”, 52-veçare, shihet tejet e lumtur në krahë të bashkëshortit.

Sa i përket karrierës profesionale, Julia ka qenë pjesëmarrëse në shumë filma përfshirë: “Nottinh Hill”, “Erin Brockovich”, “Wonder”, “Closer” etj.

Julia Roberts dhe Daniel Moder celebrojnë 18 vite martesë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *